Як часто потрібно робити корекцію перманентного макіяжу?

Ще при записі на перманентний макіяж майстер під час попередньої консультації попередить вас про необхідність обов’язкової подальшої корекції.

Не всі розуміють, що таке – корекція, коли і навіщо її потрібно робити, і запитують себе – а чи можна взагалі обійтися без неї? Є 2 види корекції перманентного макіяжу – первинна, та подальше оновлення. Розкажемо про них докладніше.

Первинна корекція перманентного макіяжу

Щоб перманентний макіяж був ідеальним і пропорційним, лінії чіткими, а колір однорідним обов’язково потрібна його корекція. Не варто лякатися, коли вас про це попереджає майстер, і думати, що він працюватиме на півсили, щоб потім взяти додаткові гроші за виправлення своїх помилок. Все зовсім не так – просто неможливо заздалегідь передбачити, яким буде результат на всі 100%.

Майстер зі свого боку може гарантувати професійність проведення процедури, застосування пігментів та знеболювальних високої якості. Але як ці пігменти приживуться у вашій шкірі, залежатиме від індивідуальних показників:

  1. Стан шкіри та загального здоров’я – суха шкіра зберігає фарбу краще за жирну. А хороший імунітет, що саме собою є відмінним показником, може призвести до того, що організм відкине пігмент як чужорідний елемент.
  2. Правильність догляду. Від того, як ви дотримуватиметеся рекомендацій по догляду за зоною перманентного макіяжу в період загоєння, і як воно проходитиме, також залежить збереження і рівномірність пігментації.

Через 1-2 місяці після 1-ї процедури, коли перманентний макіяж вже остаточно загоїться і виявляться всі нюанси, вам буде потрібно ще раз відвідати салон для корекції.

Що робитиме майстер під час корекції:

  1. Усуне всі колірні дефекти, що проявилися – прогалини або нерівномірність нанесеного пігменту;
  2. Зробить контурні лінії чіткіше, якщо вони раптом трохи «попливли» під час загоєння;
  3. Відрегулює інтенсивність та відтінок кольору.
  4. Первинна корекція робиться ще й для того, щоб посилити ефективність перманентного макіяжу, і надати йому більшої стійкості.

Через скільки часу робиться оновлення татуажу

Якщо перманентний макіяж для вас – одноразова процедура, то ви можете зовсім не робити його подальшу корекцію, і колір потихеньку втрачатиме інтенсивність, поки остаточно не розсмокчеться.

Але якщо вам подобається постійно відчувати свободу від щоденного нанесення косметики, і в будь-якій ситуації виглядатиме гідно, то татуаж час від часу доведеться оновлювати. Наскільки часто вам доведеться це робити, залежить від швидкості, з якою пігмент сходитиме з вашої шкіри.

Крім стану самої шкіри та вашого здоров’я, про що вже говорилося вище, на необхідну частоту оновлення перманентного татуажу вплинуть вік, спосіб життя та зона татуажу:

  • Молода шкіра позбавляється введеного в неї барвника пігменту швидше, ніж зріліша.
  • Перманентний макіяж не змивається водою, але він має властивість вигоряти. Тому якщо ви часто перебуваєте на сонці або відвідуєте солярій, оновлення вам знадобиться раніше.
  • Найдовше у всіх тримається перманентний макіяж повік, корекція губ і брів робиться частіше.

Ви самі визначите час, коли час записуватиметься на корекцію – перманентний макіяж почне втрачати свою чіткість, його фарби поблякнуть. Але станеться це не раніше, ніж через 1, а то й 2 роки після 1-ї процедури.

Ще одне питання, яке часто цікавить жінок, схильних до експериментів над своєю зовнішністю – якщо раптом просто виникне бажання змінити відтінок або контур перманентного макіяжу, чи можливо це зробити, і наскільки часто? Так, зробити таку корекцію можна, але не рекомендується вдаватися до неї частіше, ніж 1 раз на рік.Дивись роботи студії.

Процедура оновлення або корекції майстром перманентного макіяжу за часом триває менше за первинну, і загоєння відбувається набагато швидше. Але якщо не подбати вчасно про оновлення і татуаж вицвіте, то доведеться його робити заново. Так що слідкуйте за своїм перманентним макіяжем і своєчасно приходьте на корекцію.

 

Наші роботи
Роботи
щадящее окрашивание
перманент бровей до и после
зажившие топовые брови
блонд в технике еиртач
пряди от лица
шатушь на натуральные волосы
Більше фото в instagram
Смотри
як ми наводимо
красоту
Поставити запитання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Шатуш
Надихнули головного редактора COSMOPOLITAN UKRAINE
123
Хочу собі так само!
Наші контакти
Наш Адреса
м. Київ, вул. Р. Окіпної 4а (м. Лівобережна) під'їзд 3, поверх 8 - арт-колор студія WOOW!