Як довго тримається перманентний макіяж?

Яка жінка встоїть перед спокусою чудово виглядати, витрачаючи при цьому на нанесення макіяжу мінімальний час? Сучасні косметологічні технології дозволяють досягти цього за допомогою перманентного макіяжу. Якось зважившись на таку процедуру, жінки отримують готовий варіант базового make up на обличчі, здатний протриматися досить довго.

Ідеальний вигин і колір брів, завжди соковиті і свіжі губи, які не потребують помади, незмивні стрілки на повіках або розтушовування, що імітує тіні – все це результати зробленого перманентного макіяжу. Але як довго протримається цей ефект, коли він зійде, і брови, губи та повіки посвітлішають? Це питання є одним із найважливіших для жінок, які вирішили піти на цю процедуру.

Від чого залежатиме, як довго протримається татуаж

Перманентний макіяж – не лише косметична, а й медична процедура. Вона вимагає пошуку надійного салону, хорошого майстра, певної підготовки до та правильного догляду після татуажу з вашого боку. Та й ціна на нього не така мала, щоб зважитися зробити його, не поцікавившись – скільки триматиметься результат. А якщо ти й сама любиш робити дівчат красивішими, чекаємо тебе на нашкурс з ПМ для майбутніх майстрів.

На скільки часу жінкам вистачає ефекту від татуажу, залежить від різних факторів:

  • Якість та колір пігменту. Природно, що вища якість використовуваного барвника, то довше він протримається. Татуажу пігментами яскравіших кольорів вистачить на більш тривалий термін, ніж світлих.
  • Глибина введення барвника. Тут дуже важливий професійний досвід майстра та якісний інструмент. Занадто дрібно введена фарба потьмяніє швидше. Але й надто глибоке введення може призвести до нерівномірності пігментації та подальшої зміни відтінку.
  • Тип та колір шкіри. Довше татуаж тримає суха шкіра, а виконаний на жирній шкірі, менш довговічний. З смаглявих жінок він зійде пізніше, ніж з блідолицих.
  • Вік Молода шкіра оновлюється активніше, і татуаж на ній доведеться коригувати частіше. Жінки після 40 отримають більш довготривалий ефект.
  • Догляд. На те, як довго протримається результат виконаного перманентного макіяжу, вплине правильний вибір кремів, що щадять, і захисту від прямих сонячних променів.

Ще те, що тримається за часом перманентний макіяж, залежатиме від зони його нанесення. Зупинимося на цьому детальніше.

Стійкість перманентного макіяжу у різних зонах

Так як шкіра повік, губ та брів має свої особливості, і техніки татуажу для них застосовуються різні, то й тримається перманентний макіяж у цих зонах по-різному.

Статистика, що ґрунтується на відгуках жінок, які пройшли через цю процедуру, називає такі терміни:

  • Брови. Перманентні брови здатні зберігати вигляд, наданий їм при татуажі, терміном до 2-х років. Причому волоскова техніка перманентного макіяжу тримається порівняно з довше пудрової.
  • Повіки. Тут також є залежність від техніки виконання татуажу очей. Найдовше тримаються заповнений міжресничний простір та стрілки – до 3 років. Тіні і розтушування тримаються не так довго, тому що для них використовуються світліші пігменти, і їх доведеться поновлювати вже через 1 рік.
  • Губи. Перманентний макіяж, який створює ефект яскравих нафарбованих губ, зійде не раніше, ніж через 2 роки. Світліший тон протримається не менше року. Гарний пігмент, що фарбує, з часом тільки світлішає, але його відтінок не зміниться.

Враховуючи свій тип і відтінок шкіри, вік, бажаний вигляд та колір перманентного макіяжу, ви тепер зможете прорахувати, скільки він триматиметься у вас. Хоча згодом фарби почнуть втрачати свою яскравість, але станеться це не менш як через рік. Іноді ефект триває 2 роки, не вимагаючи додаткових корекцій. Середній термін стійкості татуажу до корекції – 1-1,5 років, що дозволяє зробити висновок – перманентний макіяж робити у будь-якому віці, і за будь-яких індивідуальних особливостей вигідно.

 

Как часто нужно делать коррекцию перманентного макияжа?
Ещё при записи на перманентный макияж, мастер во время предварительной консультации предупредит вас о необходимости обязательной дальнейшей коррекции.  Не все понимают,…
20 356
15 10 2019
перманентная межресничка Какая анестезия применяется при нанесении перманентного макияжа
Быть красивыми хотят все женщины, независимо от возраста, времени суток и сезонов года. Поэтому многими так высоко оценен перманентный макияж. Ведь это так удобно –…
8 838
9 07 2019
Нужно ли выщипывать брови во время или после татуажа
Форма бровей – очень важная деталь внешности, которая «делает» выражение вашего лица. Но далеко не всем идеальные брови достались в подарок от природы – то они слишком густые и…
7 093
12 11 2019
возрастной перманентный макияжа Особенности возрастного перманентного макияжа
Женская природа такова, что стремление хорошо выглядеть не покидает нас в течение всей жизни. Но с годами всё труднее бороться с возрастными изменениями, и, чтобы удержать…
13 838
8 10 2019
Наші роботи
Роботи
щадящее окрашивание
перманент бровей до и после
зажившие топовые брови
блонд в технике еиртач
пряди от лица
шатушь на натуральные волосы
Більше фото в instagram
Смотри
як ми наводимо
красоту
Поставити запитання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Шатуш
Надихнули головного редактора COSMOPOLITAN UKRAINE
123
Хочу собі так само!
Наші контакти
Наш Адреса
м. Київ, вул. Р. Окіпної 4а (м. Лівобережна) під'їзд 3, поверх 8 - арт-колор студія WOOW!