как мыть волосы

Як мити волосся після фарбування, щоб зберегти колір

Свіжофарбовані локони завжди виглядають дуже привабливо, радуючи очі глибиною та насиченістю кольору. Але, на жаль, навіть найстійкіша професійна фарба не може триматися на волоссі вічно. Щоразу, коли ви митимете голову, вона потроху змиватиметься і тьмянітиме.

Не приділивши волоссю після фарбування належної уваги, і позбавивши їх спеціального догляду, ви прискорите цей процес, і вони швидше втратить колір. Але цілком можливо продовжити ефект, і зберегти чудовий відтінок ваших локонів на більш тривалий термін. Для цього потрібно дотримуватися порад спеціалістів: як, коли і чим мити голову після фарбування.

Як правильно змити фарбу з волосся після фарбування

Наскільки вдалим вийде фарбування, залежить не тільки від стану волосся та якості фарби. Фарбувальний склад необхідно ще правильно нанести, дотриматися точного часу витримки, і належним чином змити.

Якщо ви робите фарбування в салоні, то змиванням фарби візьметься майстер, який точно знає, як це робиться. А ось якщо ви плануєте пофарбувати волосся самостійно, в домашніх умовах, то вам необхідно заздалегідь знати, як правильно змити різні склади, що фарбують:

  • Стійкі фарби. Частинки стійкої фарби, що залишилися на волоссі, можуть викликати роздратування або хімічний опік шкіри. Тому після фарбування ними потрібно ретельно мити голову із шампунем.
  • Природні барвники. Хна і басма не такі шкідливі для волосся, але й закріплюються вони повільніше. Якщо відразу після фарбування природними барвниками ви митимете голову з шампунем, вони змиються, не встигнувши проявити колір. Тому просто прополощіть волосся великою кількістю теплої води.

Правильно змивши фарбу, ви зупините хімічну реакцію, нейтралізуючи її шкідливий вплив, та збережіть насиченість кольору волосся після фарбування.

Поради професіоналів: як і чим мити голову після фарбування

Для того, щоб колір зберігся якомога довше, надалі слід мити голову з певною періодичністю та придатними для цього засобами. Зробити це правильно вам допоможуть відповіді фахівців на найчастіші питання на цю тему:

  • Як часто можна мити голову після фарбування. Перший раз робити це рекомендується не раніше ніж через добу. Після змивання фарби з волосся, хоч у салоні, хоч у домашніх умовах, ваші локони стають чистими. І немає сенсу їх перемивати в найближчі після фарбування 24 години, не даючи можливості фарбі добре закріпитися. Далі потрібно мити голову максимум 1 раз на 2 дні і часто не мочити. Чим рідше ви піддаватимете пофарбовані локони впливу води, тим краще на них збережеться колір. Тому, приймаючи душ чи ванну, їх краще заколоти, а плаваючи у басейні – прибрати під купальну шапочку. Якщо волосся занадто жирне, в проміжках між миттям можна освіжити його сухим шампунем.
  • Як правильно мити фарбоване волосся. Щоб фарба не змивалася, не тріть локони по всій довжині. Нанесіть шампунь на коріння, дбайливо розподіліть по мокрим пасмам, а потім змийте. Пам’ятайте, що гаряча вода сприяє вимиванню фарби. Тому, щоб зберегти колір, після фарбування найкраще мити голову теплою водою, а обполіскувати – прохолодною.
  • Як вибрати шампунь і бальзам. Після фарбування звичні миючі та доглядаючі засоби, навіть якщо вони дуже гарної якості, доведеться змінити. Тепер вашому волоссю потрібен більш дбайливий догляд, і звичайні шампуні та бальзами для них не підійдуть. Якщо ви фарбувались у салоні, майстер-колорист обов’язково дасть вам поради, чим мити голову для збереження кольору.

Якщо ви робили фарбування в домашніх умовах, вибирайте для подальшого догляду тільки якісні професійні засоби для фарбованого волосся. Бажано – від того ж виробника, чию фарбу ви використали. Продукція з однієї лінійки чудово поєднується, і колір збережеться набагато довше.

Звертайте увагу, щоб на флаконі обов’язково стояло маркування save color (зберегти колір), і в складі не містилося сульфатів. Такі шампуні, збагачені натуральними оліями, м’яко очищають локони, не пересушуючи та не змиваючи фарбу.

Занадто часті фарбування шкідливі для волосся. Тому правильно мити голову після фарбування важливо не тільки з естетичних міркувань – зберігаючи колір локонів, ви одночасно дбаєте не тільки про їхню красу, але і про здоров’я.

 

Наші роботи
Роботи
щадящее окрашивание
перманент бровей до и после
зажившие топовые брови
блонд в технике еиртач
пряди от лица
шатушь на натуральные волосы
Більше фото в instagram
Смотри
як ми наводимо
красоту
Поставити запитання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Шатуш
Надихнули головного редактора COSMOPOLITAN UKRAINE
123
Хочу собі так само!
Наші контакти
Наш Адреса
м. Київ, вул. Р. Окіпної 4а (м. Лівобережна) під'їзд 3, поверх 8 - арт-колор студія WOOW!