выход из черного

Як пофарбувати темне волосся у світлий колір?

Незважаючи на те, що натуральних блондинок у всьому світі всього 2%, і найпоширеніший природний колір волосся – чорний, світловолосих жінок можна зустріти дуже часто. Чому блонд такий привабливий для жінок, і за всіх часів вони намагалися освітлити і перефарбувати темне волосся – раніше за допомогою природних засобів, а тепер – хімічних складів?

Вважається, що світлі локони візуально омолоджують, надають образу ефектності, яскравості та особливого шику. Та й прагнення до змін відіграє неабияку роль – ось стану з брюнетки блондинкою, і життя відразу засяє новими фарбами! Але цей процес не такий вже й простий, і, збираючись перефарбуватися з чорного кольору в світлу блондинку, слід знати, через які етапи вам доведеться при цьому пройти.

Фарбування темного волосся у світлі тони

Дивись наші роботи.

Зробити з темного волосся світле раптово не вийде, навіть використовуючи сильні освітлювальні склади. Та й не варто цього робити, щоб не наражати на зачіску ризику перепалювання. Чим темніше ваші локони зараз, і світліший тон ви хочете отримати, тим довше виявиться процедура перетворення.

Так як освітлення – ризикована і складна процедура, проводити його краще в салонах, де колористи точно розрахують склад, що підходить для вашого типу волосся. Вдома, за допомогою куплених освітлювачів, неправильно змішавши інгредієнти, або перетримавши їх трохи довше, ви можете перепалити волосся. І буде потрібно тривале лікування та відновлення, щоб повернути їм здоровий вигляд.

Особливо небезпечне самостійне освітлення фарбованих локонів. Впливаючи одними хімічними речовинами інші, ви можете отримати від такої реакції негативний результат. Пофарбоване раніше темним волосся стане не білим, а яскраво-жовтим, сухим і неслухняним, і замість шикарної блондинки ваш вигляд нагадуватиме скуйовдженого курчати.

У салоні освітлення та фарбування натурального темного волосся пройде в кілька етапів:

За допомогою спеціальної пудри, що освітлює, змішавши її з оксигентом в потрібній пропорції, майстер за перший захід висвітлить ваші локони не більше ніж на 3 тони. Скільки разів повторюватиметься процедура, залежить від того, наскільки сильного освітлення ви хочете досягти.

Потім майстер-колорист проведе фарбування, що надає потрібного відтінку – медового, платинового, карамельного, або інших варіантів блонди на ваш вибір.

При вже фарбованому раніше волоссі, до цього додасться ще один попередній етап – змивка. Змивка барвників, яка проводиться в салоні, якість волосся не псує, і після неї вони готові до подальшого коригування пудрою і фарбування.

Пройшовши всі етапи з перефарбовування брюнетки або шатенки в блондинку, дбайте про своїх новонабутих світлих локони правильно. Застосовуйте спеціальні комплексні засоби для догляду, вчасно записуйтеся в салон на освітлення відростаючого коріння і зістригання кінчиків, і ви вразите оточуючих своїм шикарним чином дівчата-блонд.

 

Выход из темного цвета волос
Черный цвет волос – это модно и эффектно, но сейчас, в эру трендовых окрашиваний многие девушки хотят достич более интересного цвета, разбавленного светлыми прядями….
40 583
29 09 2017
Наші роботи
Роботи
щадящее окрашивание
перманент бровей до и после
зажившие топовые брови
блонд в технике еиртач
пряди от лица
шатушь на натуральные волосы
Більше фото в instagram
Смотри
як ми наводимо
красоту
Поставити запитання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Шатуш
Надихнули головного редактора COSMOPOLITAN UKRAINE
123
Хочу собі так само!
Наші контакти
Наш Адреса
м. Київ, вул. Р. Окіпної 4а (м. Лівобережна) під'їзд 3, поверх 8 - арт-колор студія WOOW!