Чи потрібно мити волосся перед фарбуванням?

Отже, ви записалися до салону на професійне фарбування волосся. Ви планували це заздалегідь, і точно знаєте, який колір хочете пофарбувати волосся. Але не знаєте, чи потрібно мити перед цією процедурою голову. Адже, за загальноприйнятою думкою, чисте волосся фарбувати шкідливо – фарба не візьметься, палитиме шкіру голови, і може «перепалити» локони.

А ви не звикли з’являтися на людях із брудною головою, та й перед майстром незручно. Але, з іншого боку, і ризикувати здоров’ям волосся не хочеться. То що робити, мити чи не мити голову перед походом у салон? Стилісти, які займаються професійним фарбуванням, знають відповідь на це питання, і із задоволенням поділяться з вами.

Чи має перед фарбуванням волосся бути чистим?

Розмови про фарбування неодмінно на брудну голову для салону не актуальні. Це застарілі відомості, що стосуються барвників минулого покоління, що містять агресивні речовини, здатні пошкодити волосся.

Нинішні професійні барвники, що застосовуються в салонах, містять олії, натуральні окислювачі, і не потребують жирової плівки, щоб їх не перепалити. І на шкіру при фарбуванні професійним майстром хімічні речовини не потрапляють, тому печіння можете теж не побоюватися.

Тому однозначно – голову до фарбування у салоні мити треба! І на це є ще такі причини:

  • У чисте волосся барвник краще вбирається, ніж у брудне. В результаті колір вийде більш насиченим та стійким.
  • Перед фарбуванням типу омбре голову обов’язково вимити. Брудне, зліпле волосся неможливо буде ретельно розділити і промалювати на них пасма.
  • Якщо ви використовуєте лаки, пінки або муси для укладання, перед процедурою фарбування їх потрібно обов’язково змити. Адже засоби фіксації, обволікаючи волосся, просто не допустять проникнення в них барвника. До того ж, хімічні речовини, що містяться в цих засобах, можуть вступити в реакцію з компонентами фарби, і результат фарбування буде непередбачуваним.
  • Якщо перед фарбуванням не мити голову, то після зачіска не блищатиме, і фарба швидко змиється.

Також фахівці рекомендують перед походом до салону вимити голову тільки із застосуванням шампуню, і виполоскати її дуже ретельно. Бальзами, сироватки, кондиціонери, створюють на волоссі плівку, яка може перешкодити якісному фарбуванню.

Але це стосується тільки професійних фарб, і мити голову слід перед фарбуванням в салоні. Якщо ви вирішили виконати фарбування будинку, купивши фарбу в магазині, то уважно вивчіть інструкцію, в якій обов’язково вказується, мити голову перед фарбуванням чи ні.

 

окрашивание в салоне киев Как подготовить волосы к окрашиванию
Смена имиджа с помощью окрашивания волос – один из самых действенных и в то же время простых способов, к которому часто прибегает огромное количество женщин. Но многие считают,…
9 424
14 01 2020
выход из черного Как покрасить тёмные волосы в светлый цвет?
Несмотря на то, что натуральных блондинок во всём мире всего 2%, и самый распространённый природный цвет волос – чёрный, светловолосых женщин можно встретить очень часто….
5 448
7 06 2019
Наші роботи
Роботи
щадящее окрашивание
перманент бровей до и после
зажившие топовые брови
блонд в технике еиртач
пряди от лица
шатушь на натуральные волосы
Більше фото в instagram
Смотри
як ми наводимо
красоту
Поставити запитання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Шатуш
Надихнули головного редактора COSMOPOLITAN UKRAINE
123
Хочу собі так само!
Наші контакти
Наш Адреса
м. Київ, вул. Р. Окіпної 4а (м. Лівобережна) під'їзд 3, поверх 8 - арт-колор студія WOOW!