Чи потрібно вищипувати брови під час або після татуажу

Форма брів – дуже важлива деталь зовнішності, яка «робить» вираз вашого обличчя. Але далеко не всім ідеальні брови дісталися в подарунок від природи – вони занадто густі і широкі, то дуже світлі і невиразні, то волоски ростуть несиметрично. Тому їх вищипування та фарбування стає постійним ритуалом, що дозволяє досягти найоптимальнішого результату.

Про те, що перманентний макіяж позбавить вас постійної необхідності фарбувати брови, і надасть їм доглянутий вигляд і красиву форму надовго, знають усі. А ось як поєднується ця процедура зі звичним вищипуванням? Чи потрібно буде вищипувати їх після перманентного макіяжу, і чи можна робити це перед процедурою?

Як підготувати брови до татуажу

Головна мета перманентного макіяжу брів – зробити їх натуральними та відповідними до вашої зовнішності. Майстер не буде створювати вам зовсім нові брови, а скоригує за наявними формами, додавши їм необхідної густоти і відповідного кольору. Тому йому необхідно знати, від чого відштовхуватися, і для цього він має побачити ваші природні кольори та форму.

Щоб забезпечити майстру оптимальні умови для роботи, а собі – чудовий результат, перед процедурою перманентного татуажу не варто робити такі речі:

  • Не вищипувати свої брови як мінімум 2 тижні. А ще краще – дайте їм «зарости» максимально до своєї первісної форми. Так у майстра буде більше простору для діяльності – чим більшими будуть ваші брови на момент татуажу, тим більше варіантів їх обрисів можна підібрати.
  • Перестаньте фарбувати їх стійкими складами за 3 тижні перед процедурою. За цей час барвник зійде і проявиться природний колір волосків. Це потрібно для того, щоб майстер правильно підібрав пігменти, що фарбують, і вони згодом виглядали натурально. Якщо ви ніяк не можете обійтися без їх фарбування, обмежтеся в цей період засобами, що легко змиваються – олівцем або тінями.

Вищипування брів відбувається під час татуажу, і є одним із етапів процедури. Коли ви разом із майстром вже точно визначитеся з формою майбутнього перманентного макіяжу, він сам видалить все зайве.

Брови після татуажу – чи потрібно їх вищипувати

Перманентний макіяж впливатиме лише на зовнішній вигляд ваших брів, надаючи їм чудових обрисів і виразного кольору. На подальше зростання волосків він не впливає ніяк – процедура поверхнева, і волосяні цибулини не зачіпають. Так що волоски будуть відростати природним шляхом, і надалі вам обов’язково доведеться їх вищипувати.

Але можна буде починати їх вискубувати не раніше, ніж за місяць після процедури. Приблизно стільки часу потрібно вашому організму, щоб загоєння пошкоджених шкірних покривів завершилося остаточно. І лише після повного відновлення шкіри ви можете без ризику коригувати форму перманентного макіяжу.

Подивитися більше робіт.

Як правильно вищипувати брови з татуажем:

  • Потрібно видаляти тільки волоски, що порушують лінії татуажу, і змащують їхню форму. Якщо цього вчасно не зробити, то порушиться гармонійність образу, і волосочки, що вибиваються «за рамки», додадуть перманентному макіяжу неохайний неакуратний вигляд.
  • По самій зоні татуажу можна вищипувати тільки волоски, що стирчать або ростуть в неправильному напрямку (у випадках, якщо такі є).

Як часто вам потрібно буде робити таку корекцію, залежатиме від швидкості відростання волосків. Але в будь-якому випадку просто видалити пінцетом кілька волосків, що вибиваються, займе у вас набагато менше часу, ніж постійний догляд за бровами без перманентного макіяжу.

 

Как долго держится перманентный макияж?
Какая женщина устоит перед соблазном прекрасно выглядеть, затрачивая при этом на нанесение макияжа минимальное время? Современные косметологические технологии…
4 659
1 05 2019
Наші роботи
Роботи
щадящее окрашивание
перманент бровей до и после
зажившие топовые брови
блонд в технике еиртач
пряди от лица
шатушь на натуральные волосы
Більше фото в instagram
Смотри
як ми наводимо
красоту
Поставити запитання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Шатуш
Надихнули головного редактора COSMOPOLITAN UKRAINE
123
Хочу собі так само!
Наші контакти
Наш Адреса
м. Київ, вул. Р. Окіпної 4а (м. Лівобережна) під'їзд 3, поверх 8 - арт-колор студія WOOW!