возрастной перманентный макияжа

Особливості вікового перманентного макіяжу

Жіноча природа така, що прагнення добре виглядати не залишає нас протягом усього життя. Але з роками все важче боротися з віковими змінами, і, щоб утримати красу, що вислизає, доводиться набагато більше часу витрачати на різні косметичні процедури і перманентний макіяж.

Віковий перманентний макіяж для тих, кому за 50, стане чудовою альтернативою, позбавивши вас щоденної необхідності підфарбовуватися і коригувати риси обличчя. Звичайно, процес старіння він не зупинить, але візуально освіжить та омолодить обличчя. Про те, як татуаж допоможе зберегти ефектну зовнішність у зрілому віці, і які особливості його проведення, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Навіщо потрібний перманентний татуаж після 50 років

Коли шкіра втрачає властиву юності пружність, риси обличчя перестають бути чітко окресленими і починають розпливатися. Повіки та куточки губ опускаються, біля них збираються зморшки. До того ж пігментація губ з часом втрачається, вони стають блідими, а брови та вії втрачають колір та густоту.Дивитися роботи студії.

Все це можна виправити та відкоригувати за допомогою правильного перманентного макіяжу таким чином:

  1. Очі. Татуаж міжресничного простору зробить вії візуально густішим. А правильно підібрана форма стрілок на повіках «підніме» куточки, що опустилися, і відверне увагу від зморшок у куточках очей.
  2. Губи. Перманентний макіяж надасть губам чіткої форми і освіжить колір, позбавивши необхідності постійно підфарбовувати губи помадою.
  3. Брови. Татуаж брів для дорослих жінок краще проводити волосковим методом або в техніці м’якої розтушовки. Це виглядає дуже природно, а гармонуючий із загальним зовнішнім виглядом колір і відповідна форма змінять риси обличчя на краще.

Як бачите, перманентний макіяж для літніх жінок робити варто. З його допомогою жінка у віці може значно зменшити собі років. Але є тут і свої нюанси та особливості, і для його якісного виконання потрібний вибір хорошого фахівця.

У чому особливості татуажу у зрілому віці

Віковий перманентний макіяж має свої плюси та мінуси:

  • – суха шкіра менш чутлива і не так кровоточить;
  • – татуаж лягає більш рівно і тримається довше;
  • Але її реакція на барвники непередбачувана, тому слід ретельно підбирати відтінки і робити корекцію;
  • Процес загоєння може протікати трохи довше, оскільки з віком знижується здатність до регенерації.

Щоб застрахувати себе від неприємних наслідків, вибирайте у гарних салонах майстрів перманентного макіяжу, які мають досвід у роботі саме зі зрілою шкірою. Подивіться фото літніх жінок, які проходили процедуру цього фахівця. Підберіть для себе оптимальний варіант, прислухайтеся до порад професіоналів, і ви в будь-якому віці виглядатимете чудово, скоригувавши свої риси татуажем.

 

Наші роботи
Роботи
щадящее окрашивание
перманент бровей до и после
зажившие топовые брови
блонд в технике еиртач
пряди от лица
шатушь на натуральные волосы
Більше фото в instagram
Смотри
як ми наводимо
красоту
Поставити запитання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Шатуш
Надихнули головного редактора COSMOPOLITAN UKRAINE
123
Хочу собі так само!
Наші контакти
Наш Адреса
м. Київ, вул. Р. Окіпної 4а (м. Лівобережна) під'їзд 3, поверх 8 - арт-колор студія WOOW!