Перманентний макіяж. Загоєння пудрових брів днями.

Відомо, що перманентний макіяж славиться своєю естетичністю та натуральністю, а також безболісним нанесенням. Тому ми вирішили розповісти тобі докладніше, як відбувається загоєння брів після процедури пудрових брів.

Загоєння пудрових брів по днях

На відміну від татуажу або мікроблейдингу, пудрове напилення виглядає повітряно і надає бровам густоти та об’єму без чітких ліній та щільного профарбування. Дана техніка дозволяє передбачити результат процедури та відрегулювати необхідну для клієнта насиченість кольору кількістю проходів.

Відразу після процедури брови будуть темнішими на 40-60 % і зазвичай мають чіткіші обриси. Через тиждень зійдуть скоринки і ти отримаєш природний ефект тіньової підкладки, яка візуально зробить твої брови акуратними та густими.

https://www.youtube.com/watch?v=V_LsBtiqbuI

Машинка для перманентного татуажу точково укладає барвник у самий верхній шар шкіри і за допомогою мінеральних пігментів колір виглядає природно і красиво навіть через 1-2 роки після процедури, поступово світліша без зміни відтінку.

Перший тиждень брови виглядають ніби підфарбовані хною або фарбою і щоб ти не боялася “жахливих” скоринок, ми попросили нашу клієнтку зняти по днях процес загоєння шкіри в зоні брів. На жирній шкірі скоринки можуть зійти швидше, на сухій – навпаки триматися довше. Але, в будь-якому випадку, процес загоєння не займе більше 7 днів. У цій статті ми навели приклад середнього загоєння шкіри в зоні ПМ.

1 день

Саме день процедури. Брови виглядають доглянуто і трохи яскравіше за звичайний, за рахунок пігменту на шкірі. Через кілька годин після процедури можна вмиватися за допомогою антибактеріального мила, щоб змити зайву фарбу і запобігти утворенню більш щільної скоринки.

2 день

З цього моменту брови не можна мочити і здирати до сходження скоринки. Вони темніють та утворюється захисний шар, який у середньому тримається до 7 днів. Можна трохи припудрити брови, щоб зменшити яскравість кольору.

3 день

Плівка все також щільно тримається і з другого дня нічого не змінюється.

4 день

Брови можуть свербіти. Це означає, що розпочинається процес регенерації шкіри. Також скоринка може трохи тріскатися і зовсім скоро зійде. Не треба лякатися просвітів під низом. На контрасті з темною скоринкою здаватиметься, що залишок дуже світлий.

5 день

З 5 днів можна змащувати брови вазеліном 1 раз на день тонким шаром. На процес загоєння мазь ніяк не впливає, але допоможе запобігти стягнутості і сухості шкіри в зоні, що пігментується.

6 день

Плівка починає злазити і сходити маленькими шматочками. Можна вирівнювати тон за допомогою косметики, але, як і раніше, не мочити брови. Тут важливо не здерти її та потерпіти ще зовсім трошки.

7 день

Корочка активно злазить і тріскається. Продовжуємо мазати вазеліном. Це останній день. У цьому випадку скоринка вже зійшла.

8 день

Нагадуємо, що сходження плівок може початися як з 3-го дня так і з 6-го дня. В даному випадку показали процес загоєння на нормальній шкірі (не сухій та не жирній). Якщо до 8 дня плівочки ще не зійшли – це цілком нормально. Їх можна розпарити або розмочити і акуратно зняти. Тут важливо не здирати скоринку, а дочекатися, поки вона розкисне і зніматиметься легко і швидко.

Спочатку, брови матимуть тепліший відтінок і будуть світлими. Цілком колір проявиться через 3-4 тижні після процедури.

Зажили брови через 3 тижні

Оскільки шкіра сприймає пігмент як стороннє тіло і всіляко намагається його вивести, після першого напилення можна отримати ефект “натюрель”. Якщо ж ваші брови вийшли зовсім світлими – це означає, що у вас хороший імунітет і можна досягти більш візажного ефекту за допомогою корекції.

Як показує практика найчастіше корекція необхідна, щоб розставити акценти і брови проносилися довше. І ось ти володарка ідеальних брів на довгий час. Можеш приділити більше часу собі і завжди і за будь-яких обставин виглядати красиво та доглянуто. Процедура оновлення кольору проводиться через 1-2 роки.Дивись наші роботи та надихайся на красу.

 

Наші роботи
Роботи
щадящее окрашивание
перманент бровей до и после
зажившие топовые брови
блонд в технике еиртач
пряди от лица
шатушь на натуральные волосы
Більше фото в instagram
Смотри
як ми наводимо
красоту
Поставити запитання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Шатуш
Надихнули головного редактора COSMOPOLITAN UKRAINE
123
Хочу собі так само!
Наші контакти
Наш Адреса
м. Київ, вул. Р. Окіпної 4а (м. Лівобережна) під'їзд 3, поверх 8 - арт-колор студія WOOW!