брови киев

Користь та шкода перманентного макіяжу: чи безпечна процедура?

З кожним роком перманентний макіяж стає все популярнішим – сучасні жінки звикли цінувати свій час, і зручність багаторічного ефекту нанесеної косметики для них незаперечна. Навіть якщо ви самі ще ніколи не робили таку процедуру, то напевно багато разів читали і чули про неї, або хтось із ваших знайомих хвалився незмивним макіяжем губ, очей чи брів. Але чи повністю безпечний татуаж, чи все ж таки крім користі він здатний завдати шкоди вашому здоров’ю?

У мережі можна знайти матеріали, які стверджують, що від перманентного макіяжу більше шкоди, ніж користі – вії та брови після нього вилізуть, а також можна отримати інфекцію, алергію і навіть зараження крові. Деякі дівчата вірять цим твердженням, і позбавляють себе можливості полегшити своє життя, побоюючись можливої ​​шкоди від процедури. Давайте подивимося, у яких випадках перманентний макіяж нешкідливий, коли він може бути небезпечним, і чи перевищує цей ризик користь татуажу.

Користь перманентного макіяжу

Давайте спочатку поговоримо про те, чим корисний перманентний макіяж і яку вигоду ви отримаєте від цієї процедури:

 • Економія часу. Вчені з Британії провели спеціальне дослідження, і вирахували, що сучасні жінки витрачають на нанесення декоративної косметики приблизно 91 годину на рік. Якщо врахувати, що перманентний макіяж тримається в середньому 1,5 року, то за цей час ви отримуєте 136 годин, або трохи більше 5 діб вільного часу, який ви можете провести за цікавішими заняттями.
 • Фінансовий зиск. За статистикою, жінки в Україні витрачають на косметику в середньому 270 $ на рік. Відкинемо креми та засоби для догляду, і вийде, що приблизно половина цієї суми йде на декоративну косметику для губ, брів та очей, яку легко може замінити перманентний макіяж. Тобто за ті ж 1,5 роки економія складе в середньому 200 $, а це досить пристойна сума, на яку ви можете купити собі щось дуже потрібне, або витратити на відпочинок та розваги.
 • Впевненість в собі. Знаючи, що перманентний макіяж не потече ні за яких обставин, і ви завжди виглядатимете так, ніби щойно його нанесли, ви почуватиметеся набагато впевненіше. Крім цього, татуаж допоможе вам замаскувати шрами та рубці на обличчі та відкритих частинах тіла, вирівняти асиметричність брів, губ та розрізу очей, і надати їм більшої виразності. Це обов’язково сприятливо відіб’ється на вашому характері, підвищить самооцінку, і вплине на сприйняття оточуючих – у їхніх очах ви станете ідеалом сучасної жінки, яка стильна і знає собі ціну.

Тобто користь від перманентного макіяжу губ, брів та очей безсумнівна та незаперечна, про що говорять наведені факти. А чи має ця процедура зворотний бік медалі, і в чому може бути її небезпека і шкода?

У яких випадках татуаж може бути небезпечним

Сам собою перманентний макіяж абсолютно безпечний, але, як і будь-яке втручання в організм, ця процедура таїть у собі деяку частку ризику. У деяких окремих випадках він може завдати шкоди, але небезпека дуже легко обійти, якщо дотримуватися простих правил.

Протипоказання. Існує список суворих протипоказань щодо татуажу. У жодному разі не намагайтеся приховати від майстра наявність таких проблем зі здоров’ям – це може бути справді небезпечно. Перманентний макіяж у таких випадках може завдати вашому організму непоправної шкоди, але винні в цьому ви будете тільки ви самі:

 • онкологія;
 • Захворювання крові, порушення згортання;
 • СНІД:
 • Шкірні патології; схильність до утворення келоїдних рубців;
 • Серйозні форми гіпертонії;
 • Деякі форми цукрового діабету;
 • Порушення функцій внутрішніх органів – серця, печінки, нирок;
 • Вірусні захворювання з високою температурою до повного одужання та закінчення курсу прийому антибіотиків
 • Наявність герпесу в активній формі – для татуажу губ;
 • Кон’юнктивіт та запальні захворювання повік – для татуажу очей.
 • алергія. Сучасні пігменти гарної якості, що фарбують, абсолютно безпечні. Наприклад, брендові барвники нового покоління «6th sense» (6-те почуття), які використовуються в нашому салоні, мають найвищий ступінь безпеки. Вони дерматологічно тестовані і рекомендовані навіть при вагітності та в період грудного вигодовування. Але для впевненості в тому, що у вас немає індивідуальної нестерпності деяких компонентів, перед процедурою обов’язково робиться тест на алергічні реакції.
 • Зараження. Внести небезпечну інфекцію можна тільки в 2-х випадках: якщо ви оберете ненадійний салон, в якому процедура проводиться без дотримання санітарних норм, і якщо ви неправильно доглядатимете зону татуажу. Виберіть салон, що заслуговує на довіру, в якому дотримуються санітарних норм, і ставтеся серйозно до порад майстра по догляду за бровами, губами або очима, до повного загоєння, і ризик зараження анулюється.

Як бачите, міфи про те, що перманентний макіяж може завдати шкоди, при найближчому розгляді легко розвіяти. Записуйтесь на процедуру тільки в перевірені салони, не приховуйте від майстра захворювання зі списку протипоказань, правильно доглядайте брів, губ і очей після татуажу, і він принесе вам тільки користь і забезпечить красу, зручність і впевненість на тривалий час.

 

Как долго держится перманентный макияж?
Какая женщина устоит перед соблазном прекрасно выглядеть, затрачивая при этом на нанесение макияжа минимальное время? Современные косметологические технологии…
4 662
1 05 2019
Наші роботи
Роботи
щадящее окрашивание
перманент бровей до и после
зажившие топовые брови
блонд в технике еиртач
пряди от лица
шатушь на натуральные волосы
Більше фото в instagram
Смотри
як ми наводимо
красоту
Поставити запитання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Шатуш
Надихнули головного редактора COSMOPOLITAN UKRAINE
123
Хочу собі так само!
Наші контакти
Наш Адреса
м. Київ, вул. Р. Окіпної 4а (м. Лівобережна) під'їзд 3, поверх 8 - арт-колор студія WOOW!