З якого віку можна робити перманентний макіяж?

Краса для жінки важлива у будь-якому віці. Як і зовсім юні дівчата, так і літні леді прагнуть виглядати бездоганно, і неодмінно користуються косметикою, щоб зробити зовнішність привабливішою. Зараз, коли перманентний макіяж значно полегшив життя жінки, і дозволив економити багато часу на нанесення декоративної косметики, попит на цю процедуру зростає з кожним днем.

Багатьох, окрім ціни та можливих протипоказань, цікавить ще й питання вікових обмежень. Тому поговоримо про те, чи є такі обмеження для даної процедури, і з якого віку і до якого віку можна безпечно робити перманентний макіяж.

Зі скільки років у салонах роблять перманентний макіяж

Інтерес до маминої косметики у дівчаток прокидається дуже рано, і вже до підліткового віку вони вміють правильно наносити макіяж.Скільки років дівчата почнуть користуватися косметикою постійно, залежить від їхнього бажання та дозволу батьків. Але декоративна косметика, яку можна змити будь-якої миті, це одне, а салонна процедура татуажу брів, губ або повік – зовсім інше.

Хоча і абсолютно безпечна, це не тільки косметична, а й медична процедура – ​​при ній використовується анестезія, шкіра проколюється, і під неї вводяться пігменти, що фарбують. До того ж, перманентний макіяж розрахований на довготривалу дію.

Дехто вважає, що юним особам перманентний татуаж зовсім не потрібен, і свіжість молодості – найкраща прикраса такого віку. Не всім пощастило від народження отримати ідеальні риси обличчя. А вмілий татуаж може скоригувати асиметричне розташування брів, візуально виправити негарний розріз очей чи форму губ.

Та й просте бажання чудово виглядати у будь-якій ситуації, і підкреслити природну красу за допомогою татуажу, не користуючись декоративною косметикою, цілком зрозуміло.

Зі скільки років у таких випадках дівчина може звертатися в салон:

  1. До 16 років. Перманентний макіяж у віці не бажаний. Організм ще активно зростає та розвивається, і нанесений малюнок може розпливтися та втратити форму.
  2. Від 16 до 18 років. Робити татуаж вже можна, але для запису в салон потрібен дозвіл батьків.
  3. Від 18 років. Ви можете самостійно приймати рішення, звертатися до майстра та робити перманентний макіяж будь-якої зони.

Чи існують верхні вікові обмеження для процедури татуажу

Дивись більше робіт студії

З нижніми віковими рамками ми розібралися, а чи є верхня планка? До якого віку жінкам можна робити перманентний макіяж?

Жодних обмежень, крім вашого власного бажання, у цьому випадку не існує. У будь-якому віці жінка може виглядати чудово, і перманентний макіяж стане відмінним рішенням, допомагаючи приховати ознаки в’янення, що починається.

Він замаскує дрібні «гусячі лапки» біля очей, додасть свіжості губам, і зробить брови виразнішими. Перманентний макіяж для зрілих жінок дає зоровий ефект омолодження, значно підвищує настрій та самооцінку.

Але слід пам’ятати, що чим старша жінка, тим більшим змінам піддається шкіра. Вона вимагає більш коректного та дбайливого поводження, і перманентний макіяж слід проводити лише у кваліфікованих майстрів, які знають всі нюанси роботи зі шкірою у різному віці. Про те,які особливості має віковий перманентний макіяж, можна прочитати у статті.

Тож якщо з приводу того, з якого віку варто починати робити перманентний макіяж, обмеження існують, то до скільки років ви звертатиметеся до цієї процедури – ваша особиста справа.

 

Наші роботи
Роботи
щадящее окрашивание
перманент бровей до и после
зажившие топовые брови
блонд в технике еиртач
пряди от лица
шатушь на натуральные волосы
Більше фото в instagram
Смотри
як ми наводимо
красоту
Поставити запитання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Шатуш
Надихнули головного редактора COSMOPOLITAN UKRAINE
123
Хочу собі так само!
Наші контакти
Наш Адреса
м. Київ, вул. Р. Окіпної 4а (м. Лівобережна) під'їзд 3, поверх 8 - арт-колор студія WOOW!