перманентный макияж

ТОП-10 міфів про перманентний макіяж

Перманентний макіяж – одна з найпопулярніших косметичних процедур. З його допомогою жінки здобули свободу від щоденного стомлюючого нанесення декоративної косметики, та впевненість у собі в будь-якій ситуації.

Деякі дівчата, орієнтуючись на інформацію, почерпнуту в мережі, досі мають сумніви, чи варто робити цю процедуру. Але розказані «страшилки» про перманентний макіяж далеко не завжди реальні і є, м’яко кажучи, міфами.

Всю правду вам можуть розповісти лише фахівці. У цій статті ми зібрали найчастіше твердження про перманентний макіяж, і відповіді фахівців, які допоможуть вам відрізнити міфи від реальності.

Перманентний макіяж: міфи та реальність

  1. Перед татуажем брів потрібно їх повністю зголити. Ні, це міф. Майстер ніколи від вас не вимагатиме таких жертв – у них просто немає сенсу. Навпаки, насправді вас попросять не вищипувати брови деякий час перед проведенням перманентного макіяжу. Це потрібно, щоб майстер міг орієнтуватися на природну форму, підбираючи найкращий варіант татуажу.
  2. Свої вії та брови випадуть і перестануть рости. Міф, який не має нічого спільного з правдою. При виконанні процедури торкається тільки верхній шар шкіри, і волосяні цибулинки знаходяться в повній безпеці.
  3. Татуаж залишиться на обличчі назавжди. Ні. Як довго збережуться результати перманентного макіяжу, залежить від багатьох факторів – стану шкіри, вибраної техніки та зони татуажу. Пігмент, що фарбує, вводиться на мінімальну глибину, а шкіра постійно оновлюється. І те, що в процесі природної регенерації не станеться повного виведення пігменту – 100% міф.
  4. Колір і форму неможливо буде змінити, поки татуаж не зійде сам. Якщо результат вас не влаштовує, то після загоєння цілком реально поміняти колір та форму, або навіть взагалі видалити перманентний макіяж.
  5. Перед походом до салону не можна пити каву. А ось це реальність. І не тільки кава, а й алкоголь, і деякі ліки. Всі ці обмеження необхідні для хорошого згортання крові, і про них вам обов’язково розповість майстер при записі на татуаж.
  6. Це болісно та травматично. Перманентний макіяж у хороших салонах робиться з неодмінним ефективним знеболенням. А висока кваліфікація майстра та якісна апаратура дозволяють зробити процес запровадження барвника практично невідчутним. Тоненькі голочки «проходяться» по самій поверхні шкіри, де майже немає нервових закінчень, і багато хто добре переносить татуаж навіть без анестезії. Після закінчення дії анестетика і до кінця загоєння ви можете відчувати свербіж або легкий дискомфорт, але не біль.
  7. За виконання процедури йде кров. Цей міф лякає багатьох дівчат, які бояться крові. Але реальність полягає в іншому. Як уже говорилося вище, при виконанні перманентного макіяжу майстер працює з верхніми шарами шкіри. При цьому зачепити судини і викликати велику кровотечу просто неможливо. Якщо дотримуватись рекомендацій майстра, і не приймати заборонених напоїв та ліків, то на місці проведення татуажу виступить лише легка сукровиця.
  8. Барвники згодом змінять колір. Цей міф виник з урахуванням реальних подій. На жаль, у спробі заощадити деякі роблять перманентний макіяж вдома, або в найдешевших салонах. Недосвідчені майстри вводять пігмент занадто глибоко, або використовують для татуажу неякісні або навіть татуювальні барвники. Тоді вони дійсно змінюють колір, і в інтернеті з’являються фото «економних» жінок із синіми бровами чи зеленими губами. Якщо ви звернетеся до хорошого майстра, реальний результат буде відповідати всім вашим вимогам.
  9. Мікроблейдинг виглядає натуральнішим за татуаж. Далеке від дійсності твердження. Цей міф придуманий, щоб популяризувати мікроблейдинг, який насправді нічим іншим, як шрамування. Подумайте самі – як зарізи, що загоїлися, можуть виглядати натуральніше нанесеного тонкими голочками малюнка?
  10. Татуаж неможливо зробити природним. Ще один міф від жертв невмілих майстрів. Хороший фахівець зможе підібрати форму, колір та техніку виконання татуажу, і виконати його так, що він гармонійно впишеться у ваш образ. Губи, повіки та брови будуть виглядати або дуже природно, або так, як при нанесенні декоративної косметики.

Отже, побачивши в інтернеті фото жахливих прикладів перманентного макіяжу з лякаючими коментарями, не поспішайте впадати в паніку та відмовлятися від татуажу. Краще зайдіть на сайт надійного салону краси, і перегляньте фото клієнток до процедури та після її загоєння. А якщо ви в чомусь сумніваєтеся, запитайте фахівців, і вони допоможуть вам відрізнити міфи від реальності.

 

Наші роботи
Роботи
щадящее окрашивание
перманент бровей до и после
зажившие топовые брови
блонд в технике еиртач
пряди от лица
шатушь на натуральные волосы
Більше фото в instagram
Смотри
як ми наводимо
красоту
Поставити запитання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Шатуш
Надихнули головного редактора COSMOPOLITAN UKRAINE
123
Хочу собі так само!
Наші контакти
Наш Адреса
м. Київ, вул. Р. Окіпної 4а (м. Лівобережна) під'їзд 3, поверх 8 - арт-колор студія WOOW!