Вихід із темного кольору волосся

Чорний колір волосся – це модно і ефектно, але зараз, в еру трендових фарбувань багато дівчат хочуть досягти більш цікавого кольору, розбавленого світлими пасмами. Чи можливе за одне фарбування перетвориться з брюнетки на блондинку? Немає нічого неможливого, але якщо питання в тому, як вийти з темного, щоб зберегти здоров’я та якість волосся, то ця стаття для вас.

Освітлювати чи не освітлювати, ось у чому питання

Вивести з темного може далеко не кожен майстер, це завдання вимагає високого професіоналізму та глибоких знань у колористиці. Адже чорний пігмент – один із найстійкіших. При цьому перед колористом стоїть два завдання: досягти бажаного тону і зберегти якість волосся.

Салонна схема виходу із темного кольору:

  1. Діагностика стану волосся та визначення бажаного результату
  2. Підбір методу знебарвлення
  3. Вибір тону фарбування
  4. Рекомендації щодо подальшого догляду за волоссям

https://youtu.be/lmaIkiqEeVA

Видалення чорного пігменту

Освітлення пасм процес дуже індивідуальний, у кого за одну процедуру вони освітлюються на 2 рівні, у когось на 5. Це залежить від багатьох факторів, таких як: барвник, яким вони раніше тонувалися, кількість накопиченого чорного пігменту у волоску або те, Протягом якого часу ви фарбувалися у брюнетку.

Якщо ви користувалися природними фарбами, такими як хна або басма, то вийти в благородний тон практично неможливо. При хімічній взаємодії професійного та натурального барвників, колір може вийти непередбачуваним. Результат – зелений або сіро-мишачий відтінок. Тому в основному стилісти не беруться за виведення хни та басми.

Майстру важливо не просто освітлити локони, а й досягти бажаного рівня та тону. Саме це впливає на вибір методики освітлення: змивка або декапування.

Методи видалення чорного пігменту

Змивка

Це сеанс видалення косметичного пігменту з волосся. Вона вважається практично нешкідливою і діє лише на пофарбованих локонах. Підійде такий спосіб лише тим, хто віддає перевагу однотонному фарбуванню і хоче освітлити локони до теплих шоколадних відтінків.

В основному після цього сеансу волосся набуває рудуватий відтінок, так як чорна фарба змита, а в волоску залишається дуже багато рудого пігменту. Тому змивку часто доповнюють декапіруванням.

Декапування

Декапування– Це нанесення освітлювальної пудри в кілька етапів. Цей метод витіснення чорного барвника має глибшу дію, ніж попередній спосіб і підійде тим, хто хоче домогтися кардинальніших змін.

Порошок, що знебарвлює, допомагає усунути небажаний відтінок, повністю або частково вивести колір.
Для щадного фарбування стилісти роблять фарбування на невеликому відсотку оксигенту. Це дозволяє зберегти якість волосся, тому вихід у світліший потрібно робити в кілька етапів.

При процедурі можна використовувати олаплекс – засіб, який допомагає зберегти волосся від хімічних руйнувань і відновити вже пошкоджене волосся.

Щоб вийти в блонд з чорного, необхідно створити 3-4 етапи освітлення, з інтервалом в 1,5-2 місяці, а іноді й більше.

Трендові техніки є одними з найбільш щадних способів фарбування, так як освітлюється не вся маса волосся, а часткові локони.

Тонування

Освітлюючи пасма на кілька рівнів, освітлені пасма тонуються в шоколадні або карамельні тони. При кардинальнішому освітленні майстер підбиратиме максимально холодний відтінок, щоб при вимиванні кольору не проступав жовтий.

З освітленого волосся барвник вимивається набагато швидше, тому через місяць після депігментації рекомендується зробити тонування, щоб наситити їх. Також фахівці рекомендують використовувати тонувальний шампунь, щоб підтримувати колірну соковитість.

Подальший догляд за локонами

Відомо, що будь-яке знебарвлення підсушує волосся, але якщо робити його поетапно і використовувати відповідний догляд, можна уникнути цієї проблеми.

У професійних салонах майстер-стиліст підбере вам засоби для догляду за освітленим волоссям, у вигляді маски, бальзаму та олії та проконсультує з подальших дій. Також дуже важливо використовувати термозахист, щоб захистити волосся від негативних впливів високих температур прасування та фена.

Так як виведення чорного кольору відноситься до ряду важких процедур, його можна доповнити салонними ритуалами, такими як:

Лікування та відновлення волосся – олаплекс

Система Olaplex відновлює сухе та пошкоджене волосся, регенерує коріння, прибирає статику, повертає еластичність, живить сухі кінчики, що січуться. Olaplex може додаватися до фарби, можна зробити інтенсивне лікування або придбати домашню лінію.

Ботокс для волосся

Цей засіб є новітнім препаратом, в якому знаходяться ботулотоксин і амінокислоти, білки та вітаміни. Суміш повністю відновлює навіть ушкоджені локони, надає їм гладкість і шовковистість без обтяження та ефекту склеювання.

Існує два різновиди ботоксу: холодний ботокс має дію легкої маски, ефект від якої зберігається протягом місяця. Термо ботокс більш інтенсивна процедура спрямована на поліпшення не тільки стану волосся, але і їхнього зовнішнього вигляду.

Кардинально освітлити пасма не так складно, набагато складніше потім повернути їхню первозданну красу і здоров’я. Тому звертайтеся тільки до професійних салонів і не женіться за швидкими змінами, адже краса вимагає не лише жертв, а й часом.

 

Наші роботи
Роботи
щадящее окрашивание
перманент бровей до и после
зажившие топовые брови
блонд в технике еиртач
пряди от лица
шатушь на натуральные волосы
Більше фото в instagram
Смотри
як ми наводимо
красоту
Поставити запитання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!
Шатуш
Надихнули головного редактора COSMOPOLITAN UKRAINE
123
Хочу собі так само!
Наші контакти
Наш Адреса
м. Київ, вул. Р. Окіпної 4а (м. Лівобережна) під'їзд 3, поверх 8 - арт-колор студія WOOW!