Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного українського законодавства, Адміністрація сайту залишає за собою право відмовитися від надання будь-яких гарантійних угод або запевнень, які іншим чином можуть матися на увазі, а також, користуючись цим правом, знімає з себе всю відповідальність по відношенню до самого Сайту, до його Вмісту та їхньої експлуатації.

Незалежно від обставин, Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності перед будь-якою з сторін, що можливо виникли. За будь-яку можливу шкоду, завдану прямим, непрямим, непрямим або особливим чином, від використання в будь-яких інтересах інформації та даних, розміщених на нашому Сайті або на будь-якому іншому ресурсі, на сторінці якого розміщено гіперпосилання з цього Сайту, Адміністрація нашого Сайту відповідальності не понесе. Також, Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які захворювання, які можуть виникнути від доступу або використання цього Сайту, а також від використання інформації, розміщеної на ньому. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, отриману від експлуатації даного Сайту або його вмісту, а також від будь-якого інтернет-порталу, пов’язаного з Сайтом, від будь-якого упущення, системного збою, помилки, затримки в передачі, дефекту, неможливості використання Сайту, простою у роботі, комп’ютерного вірусу, перебою, які можуть призвести: до втрати роботи та працездатності, до зниження активності та продуктивності, до втрати програм чи будь-яких даних, до упущення будь-якої вигоди, до відрахування з навчального закладу, до призупинення господарської діяльності, а також до виникнення різноманітних залежностей. За все вищезгадане Адміністрація Сайту відповідальності не несе, навіть якщо про ймовірність заподіяння подібних збитків адміністрація буде повідомлена заздалегідь.

Користувач підтверджує свою згоду, за якою будь-які можливі виникнення суперечок будуть вирішені, спираючись на норми українського права.

Користувач підтверджує свою згоду, згідно з якою, будь-які існуючі закони та норми, що захищають права споживачів, не мають жодної дії щодо цього Сайту, оскільки Сайт не займається наданням відплатних послуг.

Використовуючи цей сайт, Ви підтверджуєте свою повну згоду з усією інформацією, поданою на цій сторінці – «Відмова від відповідальності». Також Ви підтверджуєте свою повну угоду з усіма Правилами Сайту, приймаючи на свій рахунок всю, можливо, покладену на Вас відповідальність.
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Шатуш
Вдохновили главного редактора COSMOPOLITAN UKRAINE
123
Хочу себе так же!
Наши контакты
Наш адрес
г. Киев, ул. Р. Окипной 4а (м. Левобережная) подьезд 3, этаж 8 - арт-колор студия WOOW!